Рихтування дисків від

Рихтування дисків від

Ремонт легкосплавних та залізних дисків. Зварювання Аргоном.
Рихтування дисків від R13 до R24
У ремонт приймаються
Литі диски;
Залізні диски;
Ковані та сталеві (штамповані) диски;
Диски без центрального отвору (французькі диски);
Диски всіх типів та розмірів;
Диски, що знаходяться в будь-якому стані.

Зварювання Аргоном.

Нове обладнання
Шиномонтажник зі стажем понад 10 років
100% Гарантія на всі види робіт.

 

Мабуть, жодна частина автомобіля не піддається такому інтенсивному впливу, як колеса. Тому можна сміливо назвати їх "слабкою ланкою" автомобіля. Саме ця частина стикається з дорожнім покриттям, яке, як відомо, далеке від досконалості.

Навіть непомітне на перший погляд пошкодження внаслідок наїзду на камінь або на бордюрну плитку може призвести до пошкодження диска. Отже ремонт дисків авто вам забезпечений. Купуючи машину, спочатку необхідно закладати у витрати відновлення дисків.

Іноді дефект не так і небезпечний для стійкості машини, але зовні він надає всьому виду "залізного коня" неприємного і неакуратного вигляду. Якщо ви не хочете щодня бачити ці дефекти, то вибирайте ремонт автомобільних дисків, який пропонують наші спеціалісти.

Хороші майстри здатні у рекордно короткі терміни усунути всі дефекти: вони зашліфують пошкоджену поверхню і ваш диск знову засяє красою та новизною. Причому це можна зробити так акуратно і непомітно, що візуально, навіть при найближчому розгляді, не вдасться побачити пошкоджену ділянку - все буде виглядати монолітно. Ремонт дисків проводять численні центри і якщо вони зможуть дати гарантію на результати своєї роботи, їм можна довірити своє авто. Який саме вибрати спосіб відновлення скаже лише фахівець, оскільки водій бачить виключно пошкоджену поверхню, а майстер здатний оцінити це масштабніше. Ви забудете, що таке пошкоджений ковпак або кривий диск – проблема вирішується за лічені години і навіть менше!

Але не лише ця напасть може статися. Наприклад, навіть не маючи візуальних пошкоджень, на поверхні можуть знаходитися (і як правило, знаходяться) мікроскопічні тріщини, подряпини, потертості, вм'ятини. Вони руйнують диск і доки водій не помічає їх, він втрачає дорогоцінний час, який у результаті робить ремонт дисків ще дорожчим.

Якщо ви не бачите пошкоджень – це не означає, що їх немає – це знає кожен професіонал.


У даній категорії немає товарів.